Straż:)
Dziś uczymy się jak bezpiecznie możemy opuścić palący się dom, kiedy jest wysoko – ojjojj trudna sprawa….
Dziś uczymy się jak bezpiecznie możemy opuścić palący się dom, kiedy jest wysoko – ojjojj trudna sprawa….
Bum, bum, bum, bum….dzisiaj w całym przedszkolu bum bum…świetna zabawa z kolorowymi rurkami. Mama Maćka pokazała nam jak można się bawić bum bum rurką. Brawo dla mamy Macka:) Dziękujemy
Teatrzyk w wykonaniu krakowskich aktorów pt. „Hipopotam Hipcio”, który uczył na jak być tolerancyjnym i jak pomagać innym.
Wizyta strażaków – dziś uczymy się jak zakładać opatrunki. Trudna sprawa….
Spotkanie z uczniami gimnazjum.
Akcja strażacka w naszym przedszkolu:) Było superrr!!!
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 To był wesoły i pełen atrakcji rok. Dzieci wspaniale przygotowały program artystyczny i z głową pełną przestróg na bezpieczne wakacje opuściły mury przedszkola Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2017/2018 WAKACJE!!!!
Dzisiaj w przedszkolu gościliśmy p. Urszulę i młodzież z LO w Czersku. Zobaczyliśmy wspaniałe doświadczenia z wodą, sodą, solą, octem i …..? Ale się działooooo…… „Kiedy będę duży zostanę chemikiem” – powiedział Wojtek 🙂 🙂 🙂
Dzisiaj autobusami szkolnymi pojechaliśmy na duży plac zabaw a tam szaleństwo na 102:) Nasze brykanie zakończyliśmy zajadaniem lodów 🙂